89,00 RON
În Stoc
Producător: MAXI MODA KRASS Fashion
Cod produs: DR1354

-
+
Etichete: maxi tunic

Tunică Modern maxi, foarte frumos și moale de bumbac tesatura / lycra

Disponibil în MAXI SIZE / XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL /

Compozitie: 80% poliamida, 15% bumbac, 5% elastan

Origine: EU

Dimensiuni
Bust
Sold
Lungime
XL / EU 429612076
2XL / EU 4410012678
3XL / EU 4611013578
4XL / EU 4811814580
5XL / EU 5212415080
6XL / EU 5413415580

Măsurați îmbrăcămintea dumneavoastră pentru a compara dimensiunile.

Livrare în România cu DPD Courier .

Producție are nevoie de 1-2 zile si timpul de livrare este de 2-4 zile în România.

LIVRARE GRATUITA mai sus 279 RON

Returns will be accepted within 14 days from the date of receipt. Goods should meet Returnare.

Tunică Modern maxi, foarte frumos și moale de bumbac tesatura / lycra

Disponibil în MAXI SIZE / XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL /

Compozitie: 80% poliamida, 15% bumbac, 5% elastan

Origine: EU